Võrkkiiged, Vaibad, Pontšod, Sallid, Indiaani käsitöö, Ehted 
   EST   RUS   
Tere! Tooted Müük Teenused Huvitavat Uudised Kontakt
 
Võrkkiiged
Ekvadori võrkkiiged
Võrkkiige alus
SERAPE kattetekid
BAHA džemprid

BAHA džemprid    print

Kuulsate "baha" džemprite järgi ei pea enam Ameerikasse sõitma, nüüd on neid võimalik soetada ka meie poes. Vaatamata sellele, et "baha" kapuutsiga džemprid on väga populaarsed vabaaja rõivad Põhja-Ameerikas, ei ole nad veel Eestis nii hästi tuntud. Mis need "bahad" siis on?

Varem tuntud "hipide" ja surfarite riietus on nüüd Ameerikas jälle moes, nüüd juba lihtsalt universaalse vabaaja rõivana. Baha džempreid toodetakse Mehhikos ning nende kangast tavaliselt kootakse kangastelgedel, seetõttu ei ole see nii tugevalt põimitud nagu masinaga tehtud kangad. Seepärast baha džempreid tuleb pesta villase režiimiga vastava pesupulbriga, nagu teisigi villaseid või õrnu asju. Tavaliselt bahasid toodetakse erinevatest akrülli, polüestri ja puuvilla segudest, kuid on olemas ka näiteks ühevärvilisi puuvillaseid variante soojemate ilmade jaoks. Mõned baha džemprid (nagu näiteks maailmakuulus bränd "EarthRagz") on valmistatud "ökokiust" - spetsiaalselt töödeldud taaskasutatud kangakiust.

Üldiselt võib öelda, et "bahad" on stiilsed, mugavad ja soojad džemprid ja neid ei taha seljast ära võtta! Pakume müügiks nii "EarthRagz" baha džempreid, kui ka teiste firmade autentseid mehhiko "bahasid" erinevates suurustes ja värvides. Püüame uuendada kogu aeg meie kataloogi, kuid konkreetse huvi puhul on alati parem helistada!

Bajad (7)
Mõnus ja mugav vabaajarõivas, mis loob positiivi oma hipilikult muretu väljanägemisega :) Klikka piltidel, et näha suuremalt! Hinnad sisaldavad käibemaksu.
sorteeri: Hind EUR   
46,80.-
46,80.-
46,80.-
46,80.-
46,80.-
46,80.-
46,80.-

Siesta24.ee 2008-2015 | info@siesta24.ee